czwartek, 9 sierpnia 2018

ME Berlin 2018: Polska bez medalu w czwartek, ale wciąż na czele klasyfikacji

Znalezione obrazy dla zapytania polacy berlin 2018

W czwartek reprezentacja Polski nie powiększyła dorobku medalowego na lekkoatletycznych mistrzostwach Europy w Berlinie. Mimo to biało-czerwoni wciąż prowadzą w klasyfikacji medalowej. W czwartek oglądaliśmy w sumie cztery finały z udziałem Polaków, ale tym razem nie mieliśmy pewniaków do medalu.

Najbliżej podium uplasował się Marcin Krukowski, który konkurs rzutu oszczepem zakończył na 4. miejscu. Piąty w biegu na 400 metrów przez płotki był Patryk Dobek, a na szóstym miejscu w rywalizacji na 100 metrów przez płotki uplasowała się Karolina Kołeczek. Siódme miejsce zajął natomiast Krystian Zalewski w biegu na 3000 metrów z przeszkodami.

Przypomnijmy, że biało-czerwoni mają w dorobku trzy złote i dwa srebrne medale. Do końca mistrzostw pozostały trzy dni.