czwartek, 9 sierpnia 2018

Hat-trick Roberta Lewandowskiego

Znalezione obrazy dla zapytania Hat-trick Roberta Lewandowskiego

W środę, na obozie przygotowawczym, Bayern Monachium rozegrał ostatni sparing przed pojedynkiem o krajowy Superpuchar. Mistrzowie Niemiec rozbili amatorski klub FC Rottach Egern 20:2. Hat-trick zanotował Robert Lewandowski. Polski napastnik rozpoczął środowe spotkanie w składzie wyjściowym i wszystkie trzy bramki strzelił w pierwszych 45 minutach.

Na drugą połowę 29-latek, podobnie jak inni zawodnicy Bayernu z wyjściowego składu, już nie wyszedł na murawę.

Ostatni sparing przed meczem o Superpuchar był piłkarską zabawą. Amatorzy nie mieli umiejętności, by przeciwstawić się zawodowcom. Już po pierwszych trzech minutach Bayern prowadził 2:0. Ostatecznie do przerwy strzelił siedem bramek, ale stracił też dwie. Rywale wykorzystali kilka chwil dekoncentracji mistrzów Niemiec i potrafili dwa razy pokonać Svena Ulreicha.

Po przerwie, już w zupełnie innym składzie, drużyna z Monachium zdominowała przeciwników. Ostatecznie w drugiej połowie piłkarze Bayernu strzelili 13 goli i całe spotkanie wygrali aż 20:2.

Prawdziwym sprawdzianem formy dla Roberta Lewandowskiego i jego kolegów będzie jednak starcie o Superpuchar Niemiec z Eintrachtem Frankfurt. Pojedynek zaplanowano na niedzielę 12 sierpnia na godzinę 20:30.